Львівська меблева фабрика Естелла є яскравим представником якісного виробництва дерев’яних меблів. Вона виготовляється виключно на основі натурального дерева, зокрема бука. Ліжка від цього виробника цінуються за висококласне якість і чудовий вишуканий дизайн. Головним принципом роботи фабрики є турбота про здоров’я кінцевого споживача, а обраний матеріал дозволяє це втілювати в життя.

Особливості ліжок Естелла

   Базовою особливістю виступає матеріал для основи – бук. Завдяки йому можна досягти багатьох позитивних характеристик для виробу в цілому. Ліжка набувають такі якості:
 • міцність;
 • стійкість до руйнувань і деформацій;
 • повна екологічність;
 • тривалий термін служби.
   Ліжка виготовляються з особливою увагою до екології, тому всі елементи ретельно перевіряються на предмет токсинів або алергенних компонентів. Тільки після ретельного контролю розпочинають процес виробництва меблів.
   Також особливістю виступає дизайнерське рішення. Всі ліжка відрізняються особливою витонченістю, при цьому немає зайвого декору. Використовувалися прості деталі, які не відволікають увагу від привабливості натуральної деревини. Кожен вид відрізняється особливою увагою до деталей не тільки конструкції, а й елементів оформлення. Простота окремих моделей виглядає витонченою, а привертає погляд саме форма. Окремі моделі прикрашені майстерними орнаментами, яких використовується невелика кількість, щоб уникнути надмірностей.
   Всього є одинадцять моделей, які відрізняються не за колірною гамою, а по конструкції. Конструкція може включати ніжки або бути без них. Вибір залежить від зручності і переваг.
За розмірному ряду виділяється три різновиди:
 • полуторні і односпальні;
 • для великої спальні – двоспальні;
 • для дитячої – двоярусні.
   При цьому можна здійснити замовлення конкретної моделі в тій конструкції, яка необхідна для конкретного приміщення або застосування. Можна підібрати колір і оформлення відповідно до вимог, які доповнять кімнату.

Матеріал для основи

   Базовим матеріалом для ліжок Естела від представленого виробника є букова деревина. Всі без виключення моделі виробляються саме з бука, це дерево заслужено визнали елітною породою. Його текстура досить світла і не володіє яскравим малюнком. Ця якість дозволяє використовувати деревину максимально вигідно для декору. За допомогою техніки тонування можна імітувати рідкісні породи дерева. Цікавим є той факт, що колірна гамма ліжок досягнута завдяки якостям букової деревини. Всього їх вісім тонів:
 1. натуральний бук;
 2. червоне дерево;
 3. каштан;
 4. вільха;
 5. світлий горіх;
 6. темний венге;
 7. горіх темний;
 8. білий акрил.
   Завдяки нанесенню лакувальних матеріалів, вдається досягти перерахованих тонів забарвлення для ліжок Естелла. Цим самим можна домогтися приємного блиску і переливання поверхні. До того ж використовуються тільки високоякісні лаки, які не викликають алергічної реакції і не містять токсинів. На виході отримуємо продукт, повністю безпечний для людського організму.

Переваги ліжок Естелла

Крім використання натуральної деревини, ліжка мають і іншими позитивними якостями:
 • наявність восьми відтінків оформлення;
 • ламелі ліжка мають особливу вигнуту форму, яка орієнтується на комфорт під час сну – ортопедичний ефект;
 • є можливість додатково зміцнити конструкцію металевою стяжкою.
   Придбання ліжок Естелла буде за всіма параметрами вигідним вкладенням. Якість підтверджена сертифікатами, а наш магазин має офіційну ліцензією для реалізації цієї продукції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *