Показано 1–12 із 30

Ортопедичні матраци

Широкий спектр матраців з ортопедичним та анатомічним ефектом (понад 100 моделей з унікальним наповненням), для вашої зручності всі матраци розділені на відповідні категорії.

Ми пропонуємо беспружинні матраци, матраци для дітей з кокосу а також пружинні матраци для самих вибагливих покупців.

Безперечно, найбільший анатомічний ефект досягається у матрацах з використанням незалежних пружин Pocket Spring. Це досягається за рахунок того, що пружини у незалежному блоці не мають жорсткої зв’язки, що дає можливість точково підтримувати тіло по всій довжині. Майте на увазі, у нас Ви можете замовити та купити матрац будь-якого розміру зі всілякими наповнювачами за власним бажанням.

Також Ви можете замовити ортопедичні матраци на замовлення (нестандартні розміри матраців). Вся продукція сертифікована згідно з чинним законодавством України. Для того щоб дізнатись ціну на матрац нестандартного розміру зв’яжіться з нами зручним способом.

4420 грн5130 грн

Матраци на пружині Bonnel

Це ортопедичні матраци в основі яких використовується блок пружин типу Боннель, зі всілякими натуральними та синтетичними наповнювачами на ваш вибір. Якісні, надійні та НЕДОРОГІ ортопедичні матраци з основною функцією – забезпечити якісний сон кожному покупцю матраца.

Матраци на пружині Pocket Spring

У матрацах на незалежному пружинному блоці Pocket Spring є яскраво виражений анатомічний ефект. Цей ефект має місце тому, що кожна пружина може прогинатися незалежно від сусідньої пружини. А це, у свою чергу, забезпечує більш повне розслаблення хребта і, відповідно, комфортний відпочинок.

Безпружинні матраци

Це елітні матраци, у виробництві яких не використовується пружинний блок. Основними наповнювачами в таких матрацах використовують різні комбінації натурального латексу, кокосової койри, Memory Foam та різних ППУ. У безпружинних матрацах також присутній ефект зима-літо.

Матраци для дітей

У цьому розділі представлені дитячі матраци. Це безпружинні матраци з кокосової койри, латексу та пінополіуретану (ППУ), а також їх комбінації. Чохол для дитячих матраців виготовлений зі 100% бавовняної тканини на блискавці (можна зняти). Дитячі матраци рекомендується використовувати з перших днів життя вашого малюка.

Матраци на каркасі

Це міцні односторонні пружинні матраци з ортопедичним ефектом, в основі яких розміщується дерев'яний каркас 4,5х4,5 см з ламелями або рейками типу ламель. Для збільшення ортопедичного ефекту у такий матрац за бажанням можна додатково додати кокос або латекс.

Ексклюзивні матраци

Це матраци, які створюються індивідуально з урахуванням побажань кожного замовника. Пропонуємо скористатися можливістю купити матрац з наповнювачами, формою та розмірами на Ваш вибір. Термін виготовлення таких матраців до 7 днів.

Найчастіші питання про матраци

Важливу роль у матраці мають тип, кількість та якість шарів наповнювачів у матраці. Вони ж і визначають, яким буде кровопостачання ділянок тіла під час сну, які зазнають максимального тиску.

Для комфортного сну циркуляція крові має велике значення, саме тому якісні шари наповнювачів становлять більшу частину вартості матраца.

Для забезпечення розподілу тиску місць зіткнення тіла з матрацом на велику площу застосовуються кілька шарів наповнювачів з різними пружними властивостями.

Перевертання матраца здатне збільшити термін його служби, і дає можливість "відпочити" наповнювачам у матраці.

Для нових матраців рекомендують протягом перших двох-трьох місяців перевертати матрац раз на місяць.

Багато матраців мають ефект зима-літо, і щоб повністю комфортно користуватися цим ефектом необхідно перевертати матрац як мінімум раз на пів року.

Не забувайте про переворот "голова-ноги", це також продовжить термін служби матраца.

Для збільшення жорсткості матраца і його граничного навантаження використовують посилені пружини як типу Боннель так і Pocket Spring.

Це досягається шляхом розміщення у пружинному блоці більшої кількості пружин (за рахунок зменшення діаметра).

Для залежного пружинного блоку Боннель стандартна кількість пружин становить 100 шт/м.кв. (стандартний блок пружин), і до 150 шт/м.кв. (посилений пружинний блок).

Для блоку незалежних пружин Pocket Spring ця кількість становить 250 шт/м.кв. (стандартний блок) та 350 шт/м.кв. (посилений блок).