Діти дуже швидко ростуть, головним завданням дорослих є забезпечення їх хорошим харчуванням і зручним місцем для сну. Спальне місце повинне бути відповідного розміру, а матрац зручним. На ньому зростаючий організм зможе розслабитися, не відчуваючи дискомфорту від пружин або жорсткості.
   Дерев’яні ліжка зустрічаються в кожному будинку. З огляду на вікові зміни в організмі підлітків, творці особливу увагу приділили дизайну, віддали перевагу яскравим фарбам і різноманітності. Цінова політика дорівнює якості виробу, придбати дерев’яне ліжко можна з розрахунку вартості від 3471 до 5607 гривень за одиницю.
   Слід приділити увагу матрацу, на якому дитина буде відпочивати. Даний продукт має спектром корисних ортопедичних властивостей, завдяки чому мускулатура не буде знаходитися в постійному тонусі.

Асортимент матраців

Матраци фабрики Віка представлені в декількох варіантах.
  • Клеопатра – він складається з шарів: латекс, кокосова койра, верблюжа шерсть, натуральний льон. Виріб стьоганий, помірно важкий. У ньому немає пружин. Поєднання тканин дозволяє виробу дихати і перешкоджає утворенню ям і грудок. Оцінений виробником в 5687 гривень.
  • Комфорт – він виконаний в класичному стилі, при цьому застосовуються жакардові візерунки плетіння. Наповнений піною, основною властивістю якої є висока еластичність. Стрейчева тканина щільно облягає виріб і запобігає утворенню складок і нерівностей.
  • Лунаж – виконаний з такого ж набору матеріалів, як в попередньому варіанті. Вартість слід уточнити у менеджера відділу.
  • Легіон – він виконаний шляхом чергування тканин і пінного шару, латексу і кокосового волокна, передбачений аеростат. Матрац такого типу можна придбати в Києві. Повний перелік міст дивіться на порталі інтернет-магазину фабрики «Віка»
  • Маніла – є хітом продажів. Його люблять за високу зносостійкість і корисні технічні характеристики. При виборі вироби слід приділяти увагу шкалою ваги. Оцінюється в 4859 гривень.
  • Спартак – має подібні параметри і позитивні рекомендації ортопедів. Ціна – 4806 гривень.
   Додатково обмовляється доставка продукції, так по Києву її оплата складе 200 грн на лівий берег, 250 – на правий. По Україні тарифікація обмовляється окремо. У разі оформлення замовлення на суму більше 10 000 грн доставка по Києву і занесення в приміщення не оплачується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *